Referanslar
WEB UYGULAMALARI
Türkiye’nin en popüler futbol sitesidir. 2002 yılından bu yana yayında olan site günlük 1 milyondan fazla farklı kullanıcı tarafından ziyaret edilmektedir.
Mackolik.com’dan sonra Türkiye’nin en popüler futbol sitesidir. 2005 yılından bu yana yayında olan site günlük 1 milyona yakın farklı kullanıcı tarafından ziyaret edilmektedir
1999 yılından bu yana hizmet veren Türkiye’nin en popüler at yarışı sitelerinden birisidir. Ücretli üyelik sistemi ile hizmet vermektedir.
Kokteyl, 2002 yılında geliştirmiş olduğu Türkiye’nin ilk yerli yazılım Adserver’ini Admost markası ile yeniden geliştirdi.
Magazin gazeteciliğinde yeni bir isim olan site, seviyeli haberleri ile sektöre önemli katkılar sağlamaktadır.
Bireylerin, web sitesi sahiplerinin, profesyonellerin, pazar araştırma şirketlerinin ihtiyaç duyabileceği her türlü online anketin hazırlanmasına ve yayınlanmasına olanak veren bir sistemdir.
MARKmost; her sektörden şirketin, restoranların, mağazaların, e-store'ların yani müşterilerine fırsat sunmak tüm işletmelerin kendi fırsatlarını yayınlandığı bir platformdur.
MOBİL UYGULAMALAR
Mackolik.com web sitesinde yayınlanan maçların cep telefonlarından da izlenebilmesini sağlayan wap.mackolik.com, Türkiye’nin en çok ziyaret edilen wap sitelerindendir.
SMS ile maç sonuçlarının sorgulanabildiği servis, Turkcell’in en çok kullanılan servisleri arasındadır.
At yarışı sonuçlarının gönderildiği pakete aylık abonelik olunmaktadır.
Telefonlarında 55 nolu Spor kanalını açık tutan kullanıcılara ücretsiz olarak Turkcell Super Ligi ve takımlarımızın Avrupa maçlarının sonuçları gönderilmektedir.
ADSERVER
REKLAM VERENLER